958true dots bottomright 308true true 1000none
 • 5000 slideright false 60 bottom 30
  Slide1
 • 5000 slideright false 60 bottom 30
  Slide2
 • 5000 slideright false 60 bottom 30
  Slide3
 • 5000 slideright false 60 bottom 30
  Slide4
 • 5000 slideright false 60 bottom 30
  Slide5
 • 5000 slideright false 60 bottom 30
  Slide6

Combi

Скачати PDF
Loading Images
wpif2_loading
combispeedridger.pngcombispeedridger2.jpgcombispeedridger3.jpgcombispeedridger7.jpgcombispeedridger4.jpgcombispeedridger1.jpgcombispeedridger6.jpgcombispeedridger5.jpg
Технічні характеристики
Екогрядоутворювач Швидкісний грядоутворювач Кутова культиваторна лапа
Робоча ширина (см) 4 х 75 / 4 х 90 4 х 75 / 4 х 90 4 х 75 / 4 х 90
Вага, кг. 690/890 690/890 690/890
Навантаження від пружини Регулюється окремо Регулюється окремо Регулюється окремо
Пристрій для грядоутворювання Високошвидкісний Високошвидкісний Високошвидкісний
Регулювання тиску Гідравлічна система переносу маси Гідравлічна система переносу маси Гідравлічна система переносу маси
кВт/кс 52 / 70 52 / 70 52 / 70
Інше зборне обладнання Частини для вирівнювання Великі випуклі диски, змінні стикові накладки Частини для копання V-подібної форми
Опції Подрібнювальні лапи Пружинні лапи, подрібнювальні лапи Подрібнювальні лапи

Інновація з інтелектуальними багатофункціональними машинами

Комбімашина три в одному. Швидкісний грядоутворювач – екологічний грядоутворювач – кутова культиваторна лапа

Сучасний грядоутворювач та екологічний прополювальний культиватор: нова багатофункціональна машина 3 в 1 компанії «AVR»!
В своєму товарному асортименті компанія «AVR» має сучасну машину, яка з однією рамою може виконувати три різних завдання на орних землях. Три легкокеровані машини, що містяться в ній, це – швидкісний грядоутворювач, екологічний грядоутворювач та прополювальний культиватор (також відомий як кутова культиваторна лапа). Вони можуть використовуватись окремо, проте вони є взаємозамінними в межах однієї і тієї ж рами. Утворення грядок та контроль бур`яну стає легшим… Дякуючи, зокрема, керованій системі переносу маси, яка через повністю регульований гідравлічний тиск використовує вагу трактора для передачі тиску на конструкцію для грядоутворення.

Швидкісний грядоутворювач: утворення грядок на легкому ґрунті
Швидкісний грядоутворювач компанії «AVR» складається з чотирьох головних компонентів. Дивлячись на машину з переду назад, це – система переносу маси, лапи ґрунтозаглиблювача, диски грядоутворення та високошвидкісна конструкція для грядоутворення. Високошвидкісні пластини грядоутворення вже знайомі тим, хто вже використовував міжрядний фрезерний культиватор компанії «AVR». Довгі пластини грядоутворення з нержавіючої сталі мають таку форму, що утворюється міцний рядок, який чудово тримає форму навіть при високій швидкості роботи машини. Дуже практичні пластини для грядоутворення були спеціально розроблені для швидкісного грядоутворювача. Ці пластини додатково стовщені для покращення зносостійкості в умовах абразивного, піщаного ґрунту. За допомогою таких пластин можуть бути створені дуже високі рядки з широкою вершиною (22,5 см) при високій швидкості.

Детальніше